fitness Jastrzębie-Zdrój
fitness main zdj
Kadra

 

Zajęcia prowadzi:

Katarzyna Gruzło-Łukasik

Fitness jest moją ogromną pasją. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobic, instruktorem gimnastyki sportowej, trenerem lekkiej atletyki.

Jestem osobą, która od lat promuje zdrowy styl życia.
Do moich ulubionych zajęć należą aerobowe ćwiczenia z małymi piłkami -25 cm, a także TBC -Total Body Condition, ABS-zajęcia kształtujące brzuch i talię, ABT-zajęcia kształtujące pośladki, uda, brzuch, Trening funkcjonalny, Tabatę, Dance Aerobic -taneczna forma aerobicu bazowana na stylach tańca. Ostatnio pokochałam Pilates, który pozwala mi zrozumieć i poczuć moje ciało.

Jestem osobą otwartą na różnorodne formy fitnessu, poprzez udział w szkoleniach i konwencjach wciąż staram się rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach, warkshop ah i konwencjach obserwując lekcje najlepszych  polskich i międzynarodowych szkoleniowców takich jak : Marta Wawszczyk, Gosia Grzybowska, Darek Madej, Jannie Lindeque,Julio Papi,  David Stauffer, Maximilian Stohr & Cinzia Galletto, Daniela Pignata, Andreas Goller, Evgeny Chausov,Carlos Ramirez, 

Nic nie daje wiekszej energii niż zajęcia z ludźmi. Uśmiech na Waszych twarzach i wasze sukcesy to największa satysfakcja jaką otrzymuję w zamian za wspólne godziny pracy :)
Chcę pokazać ćwiczącym, że fitness to nie tylko sposób na zdrowe ciało i zgrabną sylwetkę, ale także sposób na dobre samopoczucie i świetny humor.Cieszę się z każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić formę lub po prostu odprężyć się po stresującym dniu pracy.

 

 

Aleksandra Filip

Jest uśmiechniętą, pełną energii i pasji Instruktorką Fitness i Pilates. Uczestniczy w wielu szkoleniach, które stale pozwalają jej się rozwijać i są ogromną dawką inspiracji. Doświadczenie zawodowe zbiera od dwóch lat prowadząc treningi takie jak: TBC, BODY SHAPE, FATBURNING, BOOTCAMP, Pilates … oraz uczestnicząc w różnego rodzaju konwencjach i warkshop’ah u najlepszych Polskich i Międzynarodowych Trenerów takich jak: Marta Wawszczyk, Gosia Grzybowska, Jannie Lindeque, David Stauffer, Maximilian Stohr & Cinzia Galletto, Andreas Goller … . Po za fitnessem kibicuję FCB, uwielbia biegać i zdobywać kolejne szczyty górskie. Do zobaczenia na treningu! – Razem osiągniemy wyznaczone cele!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Procek

Instruktorka Zumby. Energetyczna, żywiołowa, zawsze uśmiechnięta. Z Zumbą związana od 3 lat, a swoje wielkie marzenie zrealizowała w październiku 2015 roku, zostając licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness. Taniec i sport zawsze był ważną częścią w jej życiu a połączenie tych dwóch dyscyplin w postaci Zumby jest aktualnie jej wielką życiową pasją i 100%-owym wyrażeniem samej siebie. Kocha to co robi i czuje się w tym jak najbardziej spełniona :)