fitness Jastrzębie-Zdrój
fitness main zdj
Kadra

 

Zajęcia prowadzi:

Katarzyna Gruzło-Łukasik

Fitness jest moją ogromną pasją. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobic, Instruktorem Pilates,Trenerem Personalnym, Instruktorem Siłowni, Instruktorem Gimnastyki Sportowej, Trenerem Lekkiej Atletyki.

Jestem osobą, która od lat promuje zdrowy styl życia.
Do moich ulubionych zajęć należą aerobowe ćwiczenia z małymi piłkami -25 cm, a także TBC -Total Body Condition, ABS-zajęcia kształtujące brzuch i talię, ABT-zajęcia kształtujące pośladki, uda, brzuch, Trening funkcjonalny, Tabatę, Dance Aerobic -taneczna forma aerobicu bazowana na stylach tańca. Ostatnio pokochałam Pilates, który pozwala mi zrozumieć i poczuć moje ciało.

Jestem osobą otwartą na różnorodne formy fitnessu, poprzez udział w szkoleniach i konwencjach wciąż staram się rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach, warkshop ah i konwencjach obserwując lekcje najlepszych  polskich i międzynarodowych szkoleniowców takich jak : Marta Wawszczyk, Gosia Grzybowska, Darek Madej, Jannie Lindeque,Julio Papi,  David Stauffer, Maximilian Stohr & Cinzia Galletto, Daniela Pignata, Andreas Goller, Evgeny Chausov,Carlos Ramirez, 

Nic nie daje wiekszej energii niż zajęcia z ludźmi. Uśmiech na Waszych twarzach i wasze sukcesy to największa satysfakcja jaką otrzymuję w zamian za wspólne godziny pracy :)
Chcę pokazać ćwiczącym, że fitness to nie tylko sposób na zdrowe ciało i zgrabną sylwetkę, ale także sposób na dobre samopoczucie i świetny humor.Cieszę się z każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić formę lub po prostu odprężyć się po stresującym dniu pracy.

 

Marta Langowska

 

Instruktorka Zumby. Energetyczna, żywiołowa, zawsze uśmiechnięta. Z Zumbą związana od 5 lat, a swoje wielkie marzenie zrealizowała w październiku 2015 roku, zostając licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness. Taniec i sport zawsze był ważną częścią w jej życiu a połączenie tych dwóch dyscyplin w postaci Zumby jest aktualnie jej wielką życiową pasją i 100%-owym wyrażeniem samej siebie. Kocha to co robi i czuje się w tym jak najbardziej spełniona :)
Polubiłam ten rodzaj ćwiczeń, taniec połączony z ćwiczeniami. Od zawsze szukałam ćwiczeń które sprawiały by mi przyjemność i wpływały dobrze na sylwetkę oraz  spalić kalorie.

 

Marina  Zhabotinskaya

Jest certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni oraz instruktorem aerobik & step licence B.
Absolwentka wielu szkoleń: Pump it (sztangi), TBC, Fascial Fitness (powięzi, rolowanie, stretching)
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i konwencjach najlepszych polskich
 i międzynarodowych szkoleniowców: Jannie Lindeque, Julio Papi, David Stauffer, Maximilian Stohr, Cinzia Galletto, Zuzana Svikova, Jairo Junior, Per Markussen, Darek Madej.
Prowadzi treningi takie jak: TBC, BODY SHAPE, FATBURNING, BOOTCAMP,
AQUA AEROBIC.

Bierze udział w biegach na 5, 10 km oraz zawodach RUNMAGEDDON.
Jest osobą energiczną, konkretną i bardzo zmotywowaną do ciężkiej pracy. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Z nią możesz osiągnąć wszystko, ponieważ jest świetnym motywatorem do działania, pomaga pokonać wszelkie słabości w każdym wieku i udowadnia, że chcieć to móc. Najważniejsze jest dla niej zdrowie, sprawność i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, w osiąganiu zamierzonego celu. Podstawą jej pracy jest budowanie bliskiej relacji z klientem, dzięki czemu, podopieczny czuje się ważny i stale wspierany na drodze do wymarzonej sylwetki.