KADRA

Katarzyna Gruzło-Łukasik

Fitness jest moją ogromną pasją. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobic, Instruktorem Pilates,Trenerem Personalnym, Instruktorem Siłowni, Instruktorem Gimnastyki Sportowej, Trenerem Lekkiej Atletyki.

Jestem osobą, która od lat promuje zdrowy styl życia.
Do moich ulubionych zajęć należą aerobowe ćwiczenia z małymi piłkami -25 cm, a także TBC -Total Body Condition, ABS-zajęcia kształtujące brzuch i talię, ABT-zajęcia kształtujące pośladki, uda, brzuch, Trening funkcjonalny, Tabatę, Dance Aerobic -taneczna forma aerobicu bazowana na stylach tańca. Ostatnio pokochałam Pilates, który pozwala mi zrozumieć i poczuć moje ciało.

Jestem osobą otwartą na różnorodne formy fitnessu, poprzez udział w szkoleniach i konwencjach wciąż staram się rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach, warkshop ah i konwencjach obserwując lekcje najlepszych  polskich i międzynarodowych szkoleniowców takich jak : Marta Wawszczyk, Gosia Grzybowska, Darek Madej, Jannie Lindeque,Julio Papi,  David Stauffer, Maximilian Stohr & Cinzia Galletto, Daniela Pignata, Andreas Goller, Evgeny Chausov,Carlos Ramirez, 

Nic nie daje wiekszej energii niż zajęcia z ludźmi. Uśmiech na Waszych twarzach i wasze sukcesy to największa satysfakcja jaką otrzymuję w zamian za wspólne godziny pracy :)
Chcę pokazać ćwiczącym, że fitness to nie tylko sposób na zdrowe ciało i zgrabną sylwetkę, ale także sposób na dobre samopoczucie i świetny humor.Cieszę się z każdej nowej osoby, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić formę lub po prostu odprężyć się po stresującym dniu pracy.

KONTAKT

Al. Piłsudskiego 6 Siedziba Studia Ruchu i Tańca SZOK
ul. Warszawska 6
tel. 661 677 955
e-mail - k-gruzlolukasik@tlen.pl
fb-fitness-kasia